Strona główna > Niezwykła moc aloesu > Aloes pomaga schudnąć?

Aloes pomaga schudnąć?

Wiele osób szuka sposobu na odchudzanie. Jak się okazuje wystarczy, że jeśli pijemy aloes będzie można wzmocnić trawienie, a obok tego również chudnąć. Aloes przyspiesza spalanie, wspomaga oczyszczenie organizmu. Pomaga na odchudzanie, dzięki unikalnym właściwościom jakie będzie posiadał. Zarówno sok jak i nalewka z tej rośliny to produkty bardzo silne i dlatego nie można przyjmować ich na stałe.

Aloes poprawia metabolizm

Aloes charakteryzuje się takim działaniem, które to przyspiesza przemianę materii na każdym poziomie. Zaczynać można od trawienia przez wchłanianie w jelitach aż kończywszy na wszelkich przemianach energetycznych w komórkach. Intensywna przemiana materii sprawia, że do organizmu należy dostarczyć kalorię z innych źródeł, z dobre wybranego pożywienia.

Odchudzanie: aloes oczyszcza i…przeczyszcza

Niezależnie od tego czy chodzi o sok czy o nalewkę aloes zawsze ma silne działanie przeczyszczające i chętnie stosowany jest np. na zaparcia. Takie działanie sprawi, że będzie się można oczyścić dzięki niemu. Zarówno w jelitach jak i też w pracujących w organizmie komórkach mniej będzie toksyn, nie będzie niebezpiecznych złogów. To również sprawi, że będziemy lżejsi.

Oczyszczenie organizmu aloesem

Dodatkowo jeśli pokarm będzie w jelitach zbyt długo to nie będziemy w stanie przyswajać wszystkich cennych składników. Jednak z drugiej strony nie można się także nadmiernie oczyszczać, ponieważ w ten sposób dojdzie do zaburzenia pracy jelit, pojawiać się będą wzdęcia, zaparcia. Dalej również może być problem z wchłanianiem. To, że aloes ma silne działanie sprawia, że jego stosowanie może być tylko w formie kuracji.

Aloes – odchudzanie w dwa tygodnie

Wystarczą nam tak naprawdę dwa tygodnie, maksymalnie miesiąc kuracji. Dobrze będzie przeprowadzać ją na wiosnę, ponieważ to czas, gdy będzie można skutecznie oczyścić organizm. Sok z aloesu czy nalewkę pić trzeba systematycznie. Jeśli chodzi o sok to trzy razy po jednej łyżeczce przed posiłkami, natomiast nalewkę raz jeden kieliszek przez dużym posiłkiem.